Циклова методична комісія

"Фізична культура та захист Вітчизни"

Навчально-методична проблема комісії:

«Здоров`язберігаючі технології як інструмент моделювання розвитку фізичних якостей учнів у системі оптимізації освітнього процесу»

Это заголовок. Нажмите, чтобы отредактировать.

Здоров’я дітей – соціальна цінність, невід’ємна частина суспільного багатства, а тому формування здорового способу життя розглядається як справа державної ваги, як глобальне завдання суспільства, закладів системи освіти, сім’ї, самої дитини.

Питання про збереження здоров'я учнів у училищі сьогодні стоїть дуже гостро. Інтенсивність освітнього процесу учнів у училищі дуже висока, що є істотним чинником послаблення здоров'я і зростання числа різних відхилень в стані організму.

У зв'язку з погіршенням рівня здоров'я учнів у системі професійної (професійно – технічної) освіти, необхідно приділяти особливу увагу організації здоров'язберігаючих факторів, що обумовлює актуальність оптимізації освітнього процесу.

Актуальність вибору членами ЦМК окресленої проблеми мотивувалася необхідністю подолання існуючих у сучасній освіті суперечностей між потребою здоровʼязбереження учнів і недостатньою розробкою освітніх стратегій вирішення цієї проблеми; актуалізацією необхідності формування фізично, психічно, соціально й духовно здорової особистості й відсутністю ефективних засобів забезпечення здоров’язбереження молодого покоління; необхідністю цілеспрямованої підготовки педагога до створення здоров’яорієнтованого освітнього середовища та відсутністю науково-методичного забезпечення цього процесу у навчальному закладі.

При виборі проблеми було враховано, що ВПУ №7 є ідеальним середовищем для впровадження інноваційних педагогічних технологій та профілактичних програм, що дає змогу вплинути на свідомість і поведінку учнів, мотивувати їх до здорового і продуктивного способу життя на основі розвитку життєвих компетентностей.

Вище професійне училище №7 м. Кременчука

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now